Pronađeno
32
oglasa
Sačuvaj pretragu
802
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
802 €/m²
Dvosoban
·
106 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Teslino Naselje
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
323.400 €
1.650 €/m²
Četvorosoban
·
196 m²
Subotica
›
Teslino Naselje
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
264.000 €
1.650 €/m²
Četvorosoban
·
160 m²
Subotica
›
Teslino Naselje
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290.000 €
1.716 €/m²
Četvorosoban
·
169 m²
Subotica
›
Teslino Naselje
Pogledaj oglas →
743
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
743 €/m²
8 soba
·
202 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Teslino Naselje
Pogledaj oglas →
962
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
76.000 €
962 €/m²
Četvorosoban
·
79 m²
Subotica
›
Teslino Naselje
Pogledaj oglas →
680
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.700 €
680 €/m²
Četvorosoban
·
132 m²
Subotica
›
Teslino Naselje
Pogledaj oglas →
1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.700 €
1.008 €/m²
Trosoban
·
89 m²
·
Suteren
Subotica
›
Teslino Naselje
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.000 €
1.185 €/m²
Trosoban
·
124 m²
·
3/4 sprat
Subotica
›
Teslino Naselje
5min
1min
2min
24min
Pogledaj oglas →
766
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
766 €/m²
Trosoban
·
111 m²
Subotica
›
Teslino Naselje
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.714 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
2/10 sprat
Subotica
›
Teslino Naselje
Pogledaj oglas →
999
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.900 €
999 €/m²
Četvorosoban
·
160 m²
Subotica
›
Teslino Naselje
5min
7min
7min
24min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.000 €
800 €/m²
350 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Teslino Naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
33.500 €
1.117 €/m²
30 m²
Subotica
›
Teslino Naselje
1min
2min
8min
19min
Pogledaj oglas →
4
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200 €
4 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Teslino Naselje
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
1.170 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
2/2 sprat
Subotica
›
Teslino Naselje
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
1.277 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
3/5 sprat
Subotica
›
Teslino Naselje
7min
1min
2min
24min
Pogledaj na:
4zida
nidax-nekretnine.rs
1.3k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
1.288 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
3/4 sprat
Subotica
›
Teslino Naselje
7min
4min
2min
23min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
2.111 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
3/3 sprat
Subotica
›
Teslino Naselje
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.000 €
1.730 €/m²
Trosoban
·
89 m²
·
2/3 sprat
Subotica
›
Teslino Naselje
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2