Pronađeno
33
oglasa
Sačuvaj pretragu
729
/
716
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
729 €/m²
Dvosoban
·
96 m²
Subotica
›
Srpski Šor
Pogledaj oglas →
475
/
716
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
38.000 €
475 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
Subotica
›
Srpski Šor
Pogledaj oglas →
1.4k
/
716
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
1.370 €/m²
Dvosoban
·
73 m²
·
3/4 sprat
Subotica
›
Srpski Šor
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
4 €/m²
140 m²
·
Suteren
Subotica
›
Srpski Šor
Pogledaj oglas →
372
/
716
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
372 €/m²
Trosoban
·
188 m²
Subotica
›
Srpski Šor
5min
13min
24min
40min
Pogledaj oglas →
660
/
716
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
66.000 €
660 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Srpski Šor
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
221 €/m²
Petosoban
·
340 m²
Subotica
›
Srpski Šor
5min
5min
4min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
716
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.000 €
1.581 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
6/10 sprat
Subotica
›
Srpski Šor
Pogledaj oglas →
775
/
716
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
775 €/m²
Četvorosoban
·
71 m²
Subotica
›
Srpski Šor
Pogledaj oglas →
859
/
716
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
859 €/m²
Dvosoban
·
99 m²
Subotica
›
Srpski Šor
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
325 €/m²
200 m²
·
Suteren
Subotica
›
Srpski Šor
Pogledaj oglas →
289
/
716
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
26.000 €
289 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
Subotica
›
Srpski Šor
Pogledaj oglas →
702
/
716
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
702 €/m²
Četvorosoban
·
141 m²
Subotica
›
Srpski Šor
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 2