Pronađeno
112
oglasa
Sačuvaj pretragu
3
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
3 €/m²
Jednosoban
·
45 m²
·
4/5 sprat
Subotica
›
Radijalac
3min
2min
2min
8min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.000 €
1.725 €/m²
Jednoiposoban
·
51 m²
·
5/5 sprat
Subotica
›
Radijalac
4min
6min
5min
11min
Pogledaj oglas →
5
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
5 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.400 €
1.600 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
5/9 sprat
Subotica
›
Radijalac
4min
4min
3min
12min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
73.500 €
1.336 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
3/6 sprat
Subotica
›
Radijalac
3min
3min
3min
7min
Pogledaj oglas →
5
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
5 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
7/7 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
5
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180 €
5 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
5
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
5 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
4/8 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
7
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
7 €/m²
Jednosoban
·
46 m²
·
2/4 sprat
Subotica
›
Radijalac
1min
3min
3min
14min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.336 €
1.284 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
7/7 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
2.093 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
3/5 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
5
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
5 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
4/5 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
5
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
5 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
3/8 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
85.000 €
1.269 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
7/7 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
8
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
3/5 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
8
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
370 €
8 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
4/5 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
7
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
7 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/4 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
7
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.200 €
1.600 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
5/5 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
4
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
4 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
2/8 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 6