Pronađeno
112
oglasa
Sačuvaj pretragu
7
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
7 €/m²
Garsonjera
·
37 m²
·
2/6 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
6
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
6 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.500 €
1.300 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
6/6 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
61.050 €
1.850 €/m²
Garsonjera
·
33 m²
Subotica
›
Radijalac
6min
4min
4min
13min
Pogledaj oglas →
5
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280 €
5 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
2/4 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.075 €
1.501 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
Prizemlje
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
73.800 €
1.800 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
2/4 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
1.661 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
5/5 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.000 €
1.415 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
2/5 sprat
Subotica
›
Radijalac
3min
2min
2min
8min
Pogledaj oglas →
5
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160 €
5 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
5/5 sprat
Subotica
›
Radijalac
1min
2min
1min
11min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nidax-nekretnine.rs
79.120 €
1.651 €/m²
Dvosoban
·
47.91 m²
·
Suteren
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.500 €
1.750 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
1/6 sprat
Subotica
›
Radijalac
4min
6min
2min
12min
Pogledaj oglas →
6
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
6 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
2/4 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
4
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
4 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
Subotica
›
Radijalac
1min
5min
2min
9min
Pogledaj oglas →
5
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
5 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
1/4 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
7
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
1/5 sprat
Subotica
›
Radijalac
3min
5min
1min
10min
Pogledaj oglas →
10
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
3/5 sprat
Subotica
›
Radijalac
4min
5min
3min
10min
Pogledaj oglas →
5
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
5 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
3/8 sprat
Subotica
›
Radijalac
4min
4min
4min
14min
Pogledaj oglas →
6
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
6 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
1/6 sprat
Subotica
›
Radijalac
6min
4min
3min
11min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
1.286 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
Subotica
›
Radijalac
4min
1min
2min
5min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 6