Pronađeno
112
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.1k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
94.000 €
2.089 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
5/5 sprat
Subotica
›
Radijalac
4min
6min
2min
12min
Pogledaj oglas →
3
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180 €
3 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
4
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180 €
4 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
10/11 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
5
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
5 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
3/4 sprat
Subotica
›
Radijalac
4min
3min
2min
10min
Pogledaj oglas →
4
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230 €
4 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
3/7 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
7
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
7 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
Prizemlje
Subotica
›
Radijalac
3min
2min
2min
10min
Pogledaj oglas →
8
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
8 €/m²
Garsonjera
·
33 m²
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
4
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
4 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
5/7 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
3
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
3 €/m²
Dvosoban
·
72 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Radijalac
4min
4min
2min
13min
Pogledaj oglas →
10
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
10 €/m²
Garsonjera
·
31 m²
·
Prizemlje
Subotica
›
Radijalac
8min
6min
6min
13min
Pogledaj oglas →
6
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
6 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
·
Suteren
Subotica
›
Radijalac
7min
3min
7min
4min
Pogledaj oglas →
6
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
6 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
2/4 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
8
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
480 €
8 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
1/8 sprat
Subotica