Pronađeno
112
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.363 €
1.642 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
1/4 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
54.000 €
1.350 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
3/5 sprat
Subotica
›
Radijalac
3min
2min
2min
10min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.290 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
9/9 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
225.000 €
1.316 €/m²
Trosoban
·
171 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
61.499 €
1.500 €/m²
Jednosoban
·
41 m²
·
8/10 sprat
Subotica
›
Radijalac
4min
5min
5min
10min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
73.000 €
1.352 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
4/4 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.000 €
1.881 €/m²
Jednosoban
·
42 m²
·
1/8 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.579 €
1.877 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
Suteren
Subotica
›
Radijalac
3min
2min
2min
8min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.100 €
1.900 €/m²
Jednosoban
·
29 m²
·
1/5 sprat
Subotica
›
Radijalac
3min
5min
3min
12min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.700 €
1.900 €/m²
Jednoiposoban
·
33 m²
·
2/5 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
91.864 €
1.955 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
2/4 sprat
Subotica
›
Radijalac
3min
2min
2min
10min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.491 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
3/4 sprat
Subotica
›
Radijalac
3min
2min
2min
10min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
104.720 €
1.870 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
5/5 sprat
Subotica
›
Radijalac
6min
3min
3min
13min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
1.458 €/m²
Troiposoban
·
72 m²
·
3/4 sprat
Subotica
›
Radijalac
3min
2min
2min
8min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
81.000 €
1.761 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
Suteren
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
137.775 €
1.660 €/m²
Četvorosoban
·
83 m²
·
5/5 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
122.000 €
1.089 €/m²
Trosoban
·
112 m²
·
Prizemlje
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
1.810 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
7. sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
94.000 €
1.446 €/m²
Dvosoban
·
65 m²
·
2/3 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
1.377 €/m²
Dvoiposoban
·
69 m²
·
5/10 sprat
Subotica
›
Radijalac
3min
1min
1min
12min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 6