Pronađeno
112
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
76.481 €
1.700 €/m²
Jednoiposoban
·
44.99 m²
·
5/5 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
265.000 €
3.955 €/m²
10 soba
·
67 m²
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
188.000 €
6.963 €/m²
Četvorosoban
·
27 m²
Subotica
›
Radijalac
4zida
290 €
18 €/m²
16 m²
·
Suteren
Subotica
›
Radijalac
3min
5min
2min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
22 €/m²
16 m²
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
573 €/m²
Petosoban
·
157 m²
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
360.000 €
720 €/m²
500 m²
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
284 €/m²
194 m²
·
Suteren
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.000 €
1.667 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
3/4 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
66.000 €
1.294 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
Subotica
›
Radijalac
5min
1min
2min
12min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
1.341 €/m²
Jednosoban
·
41 m²
·
4/4 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
1.607 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
3/4 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.371 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
4/4 sprat
Subotica
›
Radijalac
3min
2min
2min
10min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.500 €
1.750 €/m²
Dvoiposoban
·
62 m²
·
4/4 sprat
Subotica
›
Radijalac
3min
2min
2min
8min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
86.907 €
1.671 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
2/4 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.500 €
2.110 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
3/5 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
1.139 €/m²
Četvorosoban
·
79 m²
·
6/7 sprat
Subotica
›
Radijalac
3min
2min
2min
10min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.000 €
1.190 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
4/4 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.418 €
1.682 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
2/4 sprat
Subotica
›
Radijalac
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.000 €
1.714 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
Prizemlje
Subotica
›
Radijalac
5min
3min
2min
11min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 6