Pronađeno
33
oglasa
Sačuvaj pretragu
716
/
762
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.500 €
716 €/m²
Trosoban
·
97 m²
Subotica
›
Radanovac
11min
4min
27min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
213.000 €
701 €/m²
Petosoban
·
304 m²
Subotica
›
Radanovac
Pogledaj oglas →
525
/
762
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
32.000 €
525 €/m²
Trosoban
·
61 m²
Subotica
›
Radanovac
Pogledaj oglas →
780
/
762
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
780 €/m²
Trosoban
·
127 m²
Subotica
›
Radanovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550.000 €
982 €/m²
560 m²
Subotica
›
Radanovac
Pogledaj oglas →
2k
/
762
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
2.019 €/m²
8 soba
·
104 m²
Subotica
›
Radanovac
Pogledaj oglas →
722
/
762
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.000 €
722 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
Subotica
›
Radanovac
Pogledaj oglas →
826
/
762
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
826 €/m²
Petosoban
·
242 m²
Subotica
›
Radanovac
7min
4min
9min
Pogledaj oglas →
357
/
762
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.000 €
357 €/m²
Trosoban
·
70 m²
Subotica
›
Radanovac
11min
1min
37min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
762
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
180.000 €
1.059 €/m²
Petosoban
·
170 m²
Subotica
›
Radanovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
125.000 €
119 €/m²
1050 m²
Subotica
›
Radanovac
Pogledaj oglas →
668
/
762
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
91.500 €
668 €/m²
Četvorosoban
·
137 m²
Subotica
›
Radanovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180 €
6 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
Suteren
Subotica
›
Radanovac
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 2