Pronađeno
156
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.8k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.900 €
1.795 €/m²
Trosoban
·
59 m²
·
1/6 sprat
Subotica
›
Prozivka
3min
6min
2min
15min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
1.800 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
·
6/6 sprat
Subotica
›
Prozivka
3min
6min
2min
15min
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180 €
6 €/m²
Garsonjera
·
32 m²
·
3/6 sprat
Subotica
›
Prozivka
3min
7min
1min
9min
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
5 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
3/4 sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nidax-nekretnine.rs
65.000 €
1.241 €/m²
Dvosoban
·
52.37 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
7 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
4/6 sprat
Subotica
›
Prozivka
4min
4min
1min
12min
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230 €
5 €/m²
Jednosoban
·
46 m²
·
2/10 sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
9
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
9 €/m²
Dvosoban
·
34 m²
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
76.395 €
1.661 €/m²
Jednosoban
·
46 m²
·
1/6 sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
17 €/m²
29 m²
·
Prizemlje
Subotica
›
Prozivka
4min
4min
1min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
900 €
10 €/m²
86 m²
Subotica
›
Prozivka
4min
8min
3min
7min
Pogledaj oglas →
628
/
837
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
130.000 €
628 €/m²
Petosoban
·
207 m²
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
198.000 €
1.320 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
11.000 €
1.000 €/m²
Jednosoban
·
11 m²
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
1.983 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
1/6 sprat
Subotica
›
Prozivka
7min
5min
2min
9min
Pogledaj oglas →
3
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
3 €/m²
Jednosoban
·
44 m²
·
9/12 sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
2.5k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.500 €
2.522 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
5/6 sprat
Subotica
›
Prozivka
4min
4min
1min
12min
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
6 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1/6 sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
6/6 sprat
Subotica
›
Prozivka
1min
4min
1min
13min
Pogledaj oglas →
3
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
3 €/m²
Jednoiposoban
·
70 m²
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 7 od 8