Pronađeno
156
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.963 €
1.656 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
2/10 sprat
Subotica
›
Prozivka
1min
4min
2min
4min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.114 €
1.654 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
2/6 sprat
Subotica
›
Prozivka
1min
4min
2min
4min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
242.750 €
1.245 €/m²
Petosoban
·
195 m²
·
5/5 sprat
Subotica
›
Prozivka
1min
4min
2min
4min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.000 €
1.894 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
3/6 sprat
Subotica
›
Prozivka
4min
4min
1min
12min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.000 €
1.878 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
4/6 sprat
Subotica
›
Prozivka
3min
3min
1min
14min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.200 €
1.800 €/m²
Trosoban
·
54 m²
·
3/5 sprat
Subotica
›
Prozivka
6min
6min
4min
10min
Pogledaj oglas →
9
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170 €
9 €/m²
Garsonjera
·
18 m²
·
5/5 sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
5 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
2. sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
3
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180 €
3 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
8/12 sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
5 €/m²
Trosoban
·
103 m²
·
1/5 sprat
Subotica
›
Prozivka
4min
4min
2min
9min
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
7 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
8
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
8 €/m²
Jednosoban
·
31 m²
·
4. sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
9
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
9 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
4/4 sprat
Subotica
›
Prozivka
1min
5min
3min
16min
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
6 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
2/8 sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
Suteren
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
8
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
8 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
4/6 sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
4
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
4 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
10. sprat
Subotica
›
Prozivka
4min
1min
4min
5min
Pogledaj oglas →
4
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
4 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
2/10 sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi