Pronađeno
156
oglasa
Sačuvaj pretragu
2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.990 €
1.979 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
5/6 sprat
Subotica
›
Prozivka
4min
4min
1min
12min
Pogledaj oglas →
2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
104.000 €
2.000 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
4/6 sprat
Subotica
›
Prozivka
3min
8min
2min
8min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.300 €
1.850 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
4/6 sprat
Subotica
›
Prozivka
5min
5min
2min
13min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.000 €
1.607 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
·
3/8 sprat
Subotica
›
Prozivka
1min
4min
2min
4min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.190 €
1.870 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
1/6 sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
61.600 €
1.760 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
1/6 sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.500 €
1.954 €/m²
Trosoban
·
54 m²
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
76.000 €
1.267 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
2/8 sprat
Subotica
›
Prozivka
2min
5min
2min
9min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.800 €
1.650 €/m²
Troiposoban
·
72 m²
·
3/6 sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.550 €
1.650 €/m²
Troiposoban
·
67 m²
·
4/6 sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.300 €
1.700 €/m²
Jednosoban
·
29 m²
·
3/6 sprat
Subotica
›
Prozivka
4min
6min
3min
12min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
57.800 €
1.700 €/m²
Jednoiposoban
·
34 m²
·
3/6 sprat
Subotica
›
Prozivka
4min
6min
3min
12min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.200 €
1.700 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
6/6 sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.241 €
1.965 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
3/6 sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
2.051 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
1/6 sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
2.000 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
1/6 sprat
Subotica
›
Prozivka
7min
4min
3min
10min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.522 €
1.742 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
1/6 sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.900 €
1.567 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
4/4 sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.000 €
1.508 €/m²
Dvoiposoban
·
61 m²
·
8/8 sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.000 €
1.920 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
4. sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 8