Pronađeno
156
halooglasi
3.000 €
8 €/m²
400 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
789
/
837
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
789 €/m²
Četvorosoban
·
190 m²
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
885
/
837
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.000 €
885 €/m²
Trosoban
·
122 m²
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.700 €
10 €/m²
170 m²
Subotica
›
Prozivka
1min
4min
2min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.200 €
6 €/m²
503 m²
4zida
300 €
8 €/m²
39 m²
4zida
350 €
4 €/m²
85 m²
·
Suteren
Subotica
›
Prozivka
1min
2min
1min
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
750 €
7 €/m²
106 m²
4zida
4.400 €
9 €/m²
475 m²
·
Suteren
Subotica
›
Prozivka
4min
7min
2min
5min
4zida
1.800 €
10 €/m²
180 m²
·
Suteren
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
458
/
837
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
44.000 €
458 €/m²
Jednosoban
·
96 m²
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.290 €/m²
93 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
1.411 €/m²
248 m²
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
12.800 €
1.024 €/m²
12.5 m²
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.000 €
1.484 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
7/8 sprat
Subotica
›
Prozivka
4min
4min
2min
9min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
96.000 €
1.745 €/m²
Trosoban
·
55 m²
·
3/5 sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
104.720 €
1.870 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
Prizemlje
Subotica
›
Prozivka
4min
7min
4min
15min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
74.800 €
1.870 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
3/6 sprat
Subotica
›
Prozivka
4min
7min
4min
15min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.500 €
1.650 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1/6 sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
169.000 €
1.470 €/m²
6 soba
·
115 m²
·
4/4 sprat
Subotica
›
Prozivka
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 8