Pronađeno
177
oglasa
Sačuvaj pretragu
2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
86.000 €
2.000 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
1/2 sprat
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
680 €
9 €/m²
Jednosoban
·
73 m²
·
1/3 sprat
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
922.000 €
399 €/m²
15 soba
·
2311 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
608
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
73.000 €
608 €/m²
Jednosoban
·
120 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.000 €
2.480 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
Suteren
Subotica
›
Palić
4min
4min
1min
7min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
199.000 €
1.106 €/m²
Četvorosoban
·
180 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
952
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
952 €/m²
Jednosoban
·
42 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
968
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
968 €/m²
Četvorosoban
·
155 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.000 €
1.186 €/m²
Četvorosoban
·
236 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
814
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
48.000 €
814 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
Subotica
›
Palić
6min
4min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
260.000 €
217 €/m²
Četvorosoban
·
1200 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
1.1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.000 €
1.088 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
4
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
4 €/m²
Dvosoban
·
63 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
3
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160 €
3 €/m²
Trosoban
·
64 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.260 €
4 €/m²
360 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
20.000 €
1.000 €/m²
Garsonjera
·
20 m²
·
Suteren
Subotica
›
Palić
8min
5min
7min
Pogledaj oglas →
990
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
198.000 €
990 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 9 od 9