Pronađeno
177
4zida
380.000 €
1.423 €/m²
267 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
279 €/m²
520 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
922.089 €
399 €/m²
2311 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260.000 €
36 €/m²
7223 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.500 €
261 €/m²
592 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
380.000 €
1.462 €/m²
260 m²
4zida
922.089 €
399 €/m²
2312 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
11
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
11 €/m²
Trosoban
·
65 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
15
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.000 €
15 €/m²
6 soba
·
196 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
325
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
26.000 €
325 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
2k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
139.000 €
2.044 €/m²
Dvosoban
·
68 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
814
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
57.000 €
814 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
199.000 €
1.793 €/m²
Trosoban
·
111 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.744 €
2.433 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
2.442 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
1/2 sprat
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
37.500 €
1.500 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.500 €
2.202 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
2/3 sprat
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.128 €
2.455 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/5 sprat
Subotica
›
Palić
2min
1min
7min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.792 €
2.418 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/5 sprat
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.000 €
2.000 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
2/3 sprat
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 7 od 9