Pronađeno
177
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.4k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
91.400 €
2.405 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
2. sprat
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.290 €/m²
Trosoban
·
93 m²
·
2/2 sprat
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
1.000 €/m²
6 soba
·
200 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
257.000 €
395 €/m²
6 soba
·
651 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
1.211 €/m²
Petosoban
·
289 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
4k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
219.000 €
3.982 €/m²
Petosoban
·
55 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.000 €
1.902 €/m²
Trosoban
·
41 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
740
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.000 €
740 €/m²
Petosoban
·
250 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
194.000 €
1.848 €/m²
Trosoban
·
105 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
918
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
918 €/m²
6 soba
·
158 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
375.000 €
2.060 €/m²
Četvorosoban
·
182 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
127.000 €
1.134 €/m²
Četvorosoban
·
112 m²
Subotica
›
Palić
9min
7min
1min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
213.000 €
1.383 €/m²
6 soba
·
154 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.000 €
694 €/m²
281 m²
4zida
600.000 €
1.942 €/m²
309 m²
·
Suteren
Subotica
›
Palić
4zida
250.000 €
890 €/m²
281 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.700 €
2.412 €/m²
43 m²
·
1/2 sprat
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
440.000 €
2.211 €/m²
199 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
305 €/m²
820 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
254 €/m²
786 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 6 od 9