Pronađeno
177
4zida
300 €
4 €/m²
79 m²
Subotica
›
Palić
6min
27min
9min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
1.549 €/m²
Četvorosoban
·
142 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
918
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.000 €
918 €/m²
Četvorosoban
·
85 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
2k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
1.982 €/m²
Trosoban
·
111 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
667
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
667 €/m²
Trosoban
·
105 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
1 €/m²
1398 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.111 €/m²
108 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
1.000 €/m²
Petosoban
·
190 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.912 €
2.436 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.300 €
2.100 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
2/3 sprat
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
286.000 €
1.202 €/m²
Četvorosoban
·
238 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
2.5k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400.000 €
2.548 €/m²
6 soba
·
157 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
431
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
431 €/m²
Četvorosoban
·
197 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj na:
4zida
nidax-nekretnine.rs
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.000 €
903 €/m²
10 soba
·
310 m²
Subotica
›
Palić
4zida
290.000 €
667 €/m²
11 soba
·
435 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
4.6k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
4.605 €/m²
Četvorosoban
·
76 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
749
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.000 €
749 €/m²
Petosoban
·
247 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
744
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
744 €/m²
Petosoban
·
195 m²
Subotica
›
Palić
5min
4min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
629 €/m²
7 soba
·
350 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
1.000 €/m²
Dvosoban
·
115 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 9