Pronađeno
177
4zida
100.000 €
321 €/m²
Petosoban
·
312 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
3.5k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
3.535 €/m²
Trosoban
·
99 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270.000 €
1.500 €/m²
Trosoban
·
180 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
1.111 €/m²
Petosoban
·
180 m²
·
2. sprat
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.415 €/m²
Trosoban
·
106 m²
4zida
280.000 €
846 €/m²
10 soba
·
331 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
990
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
990 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
1.866 €/m²
Četvorosoban
·
134 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
526
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
526 €/m²
Petosoban
·
190 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
625
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
625 €/m²
6 soba
·
160 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
638
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
638 €/m²
Trosoban
·
149 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
942
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
942 €/m²
Trosoban
·
69 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
2.381 €/m²
Petosoban
·
189 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
330
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
330 €/m²
Dvosoban
·
91 m²
Subotica
›
Palić
1min
1min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
7.353 €/m²
Trosoban
·
34 m²
·
1/2 sprat
Subotica
›
Palić
4zida
330.000 €
683 €/m²
8 soba
·
483 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
215.000 €
1.369 €/m²
6 soba
·
157 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
723 €/m²
Petosoban
·
318 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330.000 €
917 €/m²
7 soba
·
360 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
886
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
886 €/m²
6 soba
·
158 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 9