Pronađeno
177
oglasa
Sačuvaj pretragu
588
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
588 €/m²
Četvorosoban
·
119 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
3.2k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
950.000 €
3.167 €/m²
6 soba
·
300 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
530
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
53.000 €
530 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Subotica
›
Palić
2min
1min
7min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
1.726 €/m²
Trosoban
·
84 m²
·
1/2 sprat
Subotica
›
Palić
2min
1min
7min
Pogledaj oglas →
2k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
1.966 €/m²
Trosoban
·
178 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
750.000 €
1.667 €/m²
6 soba
·
450 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
1.802 €/m²
Dvosoban
·
111 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
812
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.000 €
812 €/m²
Trosoban
·
85 m²
·
Suteren
Subotica
›
Palić
2min
1min
8min
Pogledaj oglas →
583
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
583 €/m²
Petosoban
·
120 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270.000 €
1.262 €/m²
Četvorosoban
·
214 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
976
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
976 €/m²
Trosoban
·
82 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
1.441 €/m²
Trosoban
·
111 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
370.000 €
1.805 €/m²
7 soba
·
205 m²
Subotica
›
Palić
6min
7min
14min
Pogledaj oglas →
982
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
275.000 €
982 €/m²
8 soba
·
280 m²
Subotica
›
Palić
6min
6min
7min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
143.000 €
1.388 €/m²
Trosoban
·
103 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
938
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
938 €/m²
Petosoban
·
160 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.200.000 €
3.000 €/m²
10 soba
·
400 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
825
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
825 €/m²
120 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
218.500 €
1.138 €/m²
Petosoban
·
192 m²
·
5/5 sprat
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
962
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
962 €/m²
Četvorosoban
·
130 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 9