Pronađeno
177
halooglasi
1.100.000 €
1.327 €/m²
829 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
880.000 €
1.062 €/m²
829 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
750 €
4 €/m²
200 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
3.3k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
520.000 €
3.270 €/m²
Četvorosoban
·
159 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
754
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
215.000 €
754 €/m²
7 soba
·
285 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
915
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
915 €/m²
Petosoban
·
164 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
732
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
732 €/m²
6 soba
·
198 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
85
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
19.000 €
85 €/m²
223 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
868
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
868 €/m²
6 soba
·
242 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290.000 €
725 €/m²
10 soba
·
400 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330.000 €
1.100 €/m²
6 soba
·
300 m²
Subotica
›
Palić
6min
10min
3min
Pogledaj oglas →
1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
1.033 €/m²
Dvosoban
·
242 m²
Subotica
›
Palić
2min
1min
7min
Pogledaj oglas →
1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.000 €
1.026 €/m²
11 soba
·
273 m²
·
2. sprat
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
292
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
26.000 €
292 €/m²
Trosoban
·
89 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
725
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
725 €/m²
6 soba
·
200 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Palić
1min
1min
8min
Pogledaj oglas →
5k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330.000 €
5.000 €/m²
Petosoban
·
66 m²
Subotica
›
Palić
2min
1min
8min
Pogledaj oglas →
783
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
783 €/m²
Petosoban
·
166 m²
Subotica
›
Palić
2min
1min
7min
Pogledaj oglas →
566
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.000 €
566 €/m²
Trosoban
·
145 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
601 €/m²
Četvorosoban
·
316 m²
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
1.522 €/m²
Petosoban
·
230 m²
·
Suteren
Subotica
›
Palić
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 9