Pronađeno
85
oglasa
Sačuvaj pretragu
676
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
138.000 €
676 €/m²
8 soba
·
204 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
1.5k
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
1.513 €/m²
Trosoban
·
119 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
1k
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.000 €
1.000 €/m²
Trosoban
·
147 m²
Subotica
›
Novo Selo
4min
1min
3min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320.000 €
485 €/m²
660 m²
Subotica
›
Novo Selo
5min
9min
10min
28min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
349 €/m²
430 m²
·
2/2 sprat
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
850 €
5 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
578
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
52.000 €
578 €/m²
Trosoban
·
90 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
543
/
733
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
38.000 €
543 €/m²
Trosoban
·
70 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
733
/
733
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
44.000 €
733 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
Suteren
Subotica
›
Novo Selo
4min
2min
2min
26min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
733
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
1.105 €/m²
Dvosoban
·
86 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
917
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
917 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
4/5 sprat
Subotica
›
Novo Selo
3min
9min
10min
28min
Pogledaj oglas →
667
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
667 €/m²
Trosoban
·
120 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
481
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
481 €/m²
Dvosoban
·
104 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
690
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.000 €
690 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
500
/
733
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
500 €/m²
Jednosoban
·
60 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
904
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
904 €/m²
Trosoban
·
94 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
299
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
47.900 €
299 €/m²
Trosoban
·
160 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
310.000 €
470 €/m²
660 m²
·
Suteren
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
1.2k
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
1.200 €/m²
Četvorosoban
·
175 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
732
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
732 €/m²
Četvorosoban
·
205 m²
Subotica
›
Novo Selo
1min
2min
3min
13min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 5