Pronađeno
85
4zida
200 €
3 €/m²
60 m²
·
5/6 sprat
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
6 €/m²
36 m²
·
5/5 sprat
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
627
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.000 €
627 €/m²
Trosoban
·
110 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
994
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
994 €/m²
11 soba
·
171 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
399
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.000 €
399 €/m²
Četvorosoban
·
271 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
639
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.000 €
639 €/m²
6 soba
·
208 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
874
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
874 €/m²
Četvorosoban
·
103 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
870
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
870 €/m²
Trosoban
·
69 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
759
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
759 €/m²
Dvosoban
·
112 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
509
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
29.500 €
509 €/m²
Jednosoban
·
58 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
1.1k
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
1.121 €/m²
Četvorosoban
·
58 m²
·
3/5 sprat
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
761
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
761 €/m²
Trosoban
·
138 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
797
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
797 €/m²
Trosoban
·
138 m²
Subotica
›
Novo Selo
4min
9min
10min
28min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.000 €
1.093 €/m²
Četvorosoban
·
108 m²
Subotica
›
Novo Selo
5min
9min
10min
28min
Pogledaj oglas →
430
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
430 €/m²
Trosoban
·
128 m²
Subotica
›
Novo Selo
4min
9min
10min
28min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
4.667 €/m²
Petosoban
·
45 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
1k
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.000 €/m²
Četvorosoban
·
135 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
298.500 €
591 €/m²
10 soba
·
505 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
654
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
654 €/m²
Trosoban
·
130 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
675
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
675 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 5