Pronađeno
85
oglasa
Sačuvaj pretragu
582
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
582 €/m²
Četvorosoban
·
189 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
1.3k
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.000 €
1.336 €/m²
10 soba
·
146 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
850
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
850 €/m²
7 soba
·
200 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
868
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.000 €
868 €/m²
Četvorosoban
·
136 m²
·
Suteren
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
881
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.000 €
881 €/m²
Trosoban
·
135 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
533
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
32.000 €
533 €/m²
Jednosoban
·
60 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
482
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
53.000 €
482 €/m²
110 m²
Subotica
›
Novo Selo
4min
9min
10min
28min
Pogledaj oglas →
833
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
833 €/m²
Četvorosoban
·
300 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
931
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
931 €/m²
Dvosoban
·
72 m²
Subotica
›
Novo Selo
4min
9min
10min
28min
Pogledaj oglas →
769
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
769 €/m²
Trosoban
·
117 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
895
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.000 €
895 €/m²
Četvorosoban
·
143 m²
Subotica
›
Novo Selo
2min
3min
4min
14min
Pogledaj oglas →
441
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
441 €/m²
Trosoban
·
102 m²
Subotica
›
Novo Selo
5min
9min
10min
28min
Pogledaj oglas →
725
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
725 €/m²
Trosoban
·
69 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
643
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
643 €/m²
210 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
536
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
536 €/m²
Četvorosoban
·
140 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
1.2k
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
1.196 €/m²
Četvorosoban
·
138 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
500
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
500 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
435
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
47.000 €
435 €/m²
Četvorosoban
·
108 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
742
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
742 €/m²
7 soba
·
229 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
631
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
631 €/m²
6 soba
·
198 m²
Subotica
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 5