Pronađeno
29
4zida
100 €
5 €/m²
Jednosoban
·
21 m²
Subotica
›
Novi Grad
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240 €
4 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
Prizemlje
Subotica
›
Novi Grad
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
1.875 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
2/2 sprat
Subotica
›
Novi Grad
9min
3min
6min
9min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
54.000 €
1.149 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
Subotica
›
Novi Grad
Pogledaj oglas →
300
/
907
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
45.000 €
300 €/m²
Petosoban
·
150 m²
Subotica
›
Novi Grad
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240 €
4 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
3/3 sprat
Subotica
›
Novi Grad
1min
1min
4min
14min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
907
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.500 €
1.052 €/m²
Dvosoban
·
86 m²
Subotica
›
Novi Grad
Pogledaj oglas →
707
/
907
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
58.000 €
707 €/m²
Trosoban
·
82 m²
Subotica
›
Novi Grad
4min
1min
4min
14min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.000 €
1.260 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
Suteren
Subotica
›
Novi Grad
4min
2min
2min
24min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 2