Pronađeno
41
oglasa
Sačuvaj pretragu
880
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.000 €
880 €/m²
Petosoban
·
158 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
625
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
625 €/m²
Dvosoban
·
88 m²
Subotica
›
Mali Radanovac
7min
17min
18min
45min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.000 €
1.242 €/m²
Trosoban
·
120 m²
·
3/4 sprat
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
743
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
743 €/m²
7 soba
·
202 m²
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
1k
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
259.000 €
1.012 €/m²
Petosoban
·
256 m²
Subotica
›
Mali Radanovac
5min
8min
6min
34min
Pogledaj oglas →
992
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
992 €/m²
Trosoban
·
126 m²
Subotica
›
Mali Radanovac
12min
16min
32min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
499.000 €
416 €/m²
1200 m²
·
Suteren
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
5
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
5 €/m²
Trosoban
·
111 m²
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
5.7k
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
499.000 €
5.670 €/m²
Petosoban
·
88 m²
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.900 €
1.109 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
3/3 sprat
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
1.182 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
5/5 sprat
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj na:
4zida
nidax-nekretnine.rs
517
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
517 €/m²
8 soba
·
290 m²
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
7
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
7 €/m²
Jednosoban
·
28 m²
·
5/6 sprat
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
5
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
5 €/m²
Dvosoban
·
65 m²
·
1/3 sprat
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
588
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
588 €/m²
Trosoban
·
114 m²
Subotica
›
Mali Radanovac
9min
17min
18min
45min
Pogledaj oglas →
7
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
7 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
4/9 sprat
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
640
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
96.000 €
640 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
122.000 €
1.341 €/m²
Trosoban
·
91 m²
·
Prizemlje
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
1.2k
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
150.000 €
1.154 €/m²
8 soba
·
130 m²
Subotica
›
Mali radanovac
Pogledaj oglas →
3
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
3 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
3/4 sprat
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 3