Pronađeno
41
halooglasi
2.000 €
4 €/m²
480 m²
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
1.2k
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
199.000 €
1.185 €/m²
Petosoban
·
168 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Mali Radanovac
9min
17min
18min
45min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260.000 €
2.097 €/m²
Četvorosoban
·
124 m²
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
425.000 €
797 €/m²
Petosoban
·
533 m²
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
537
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
537 €/m²
Trosoban
·
149 m²
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
882
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
882 €/m²
Trosoban
·
85 m²
·
Suteren
Subotica
›
Mali Radanovac
7min
17min
18min
45min
Pogledaj oglas →
927
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.000 €
927 €/m²
6 soba
·
150 m²
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
1.3k
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
1.327 €/m²
Četvorosoban
·
98 m²
·
4/4 sprat
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj na:
4zida
nidax-nekretnine.rs
833
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
833 €/m²
Trosoban
·
90 m²
·
Suteren
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
616
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.000 €
616 €/m²
Četvorosoban
·
112 m²
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
766
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
766 €/m²
Trosoban
·
111 m²
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
719
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.000 €
719 €/m²
Trosoban
·
96 m²
Subotica
›
Mali Radanovac
6min
6min
4min
29min
Pogledaj oglas →
919
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
919 €/m²
Trosoban
·
136 m²
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
822
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
822 €/m²
Dvosoban
·
73 m²
Subotica
›
Mali Radanovac
9min
17min
17min
46min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
457 €/m²
7 soba
·
394 m²
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
1.6k
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260.000 €
1.557 €/m²
Petosoban
·
167 m²
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
1.1k
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
1.057 €/m²
Četvorosoban
·
123 m²
·
3/4 sprat
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
635
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
635 €/m²
Petosoban
·
260 m²
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.500 €
4 €/m²
600 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Mali Radanovac
Pogledaj oglas →
600
/
992
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.000 €
600 €/m²
Trosoban
·
130 m²
Subotica
›
Mali Radanovac
5min
7min
6min
31min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 3