Pronađeno
39
oglasa
Sačuvaj pretragu
931
/
735
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
931 €/m²
Dvosoban
·
72 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
6min
8min
7min
37min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
6 €/m²
105 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
3 €/m²
465 m²
·
1/2 sprat
Subotica
›
Mali Bajmok
4zida
180.000 €
559 €/m²
6 soba
·
322 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
813
/
735
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
813 €/m²
Petosoban
·
160 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
475
/
735
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
38.000 €
475 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
556
/
735
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
556 €/m²
Trosoban
·
72 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
714
/
735
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
714 €/m²
Četvorosoban
·
182 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
1.1k
/
735
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.067 €/m²
Trosoban
·
75 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
458
/
735
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
458 €/m²
6 soba
·
240 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
591
/
735
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
591 €/m²
Trosoban
·
88 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
6min
8min
7min
36min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.600 €
6 €/m²
12 soba
·
280 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
750 €
5 €/m²
Trosoban
·
160 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj na:
4zida
sunekretninebonus.rs
Uporedi
Sačuvaj
4zida
20.700 €
796 €/m²
26 m²
·
Suteren
Subotica
›
Mali Bajmok
5min
4min
3min
33min
Pogledaj oglas →
506
/
735
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.000 €
506 €/m²
Trosoban
·
156 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
5min
11min
10min
35min
Pogledaj oglas →
822
/
735
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
822 €/m²
Petosoban
·
146 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140 €
6 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
Suteren
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
389
/
735
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
389 €/m²
Dvosoban
·
90 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
486
/
735
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
486 €/m²
Dvosoban
·
72 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 2