Pronađeno
39
oglasa
Sačuvaj pretragu
1k
/
735
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
1.000 €/m²
Trosoban
·
130 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
462
/
735
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
462 €/m²
Petosoban
·
130 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
765
/
735
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.000 €
765 €/m²
Trosoban
·
81 m²
4zida
250.000 €
530 €/m²
6 soba
·
472 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
1.1k
/
735
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.111 €/m²
Petosoban
·
99 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
1.1k
/
735
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
1.063 €/m²
10 soba
·
160 m²
·
Prizemlje
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
825
/
735
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
66.000 €
825 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
4min
14min
19min
41min
Pogledaj oglas →
838
/
735
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
838 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
·
Suteren
Subotica
›
Mali Bajmok
6min
8min
7min
37min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
687 €/m²
10 soba
·
437 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
978
/
735
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
182.000 €
978 €/m²
Četvorosoban
·
186 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
6min
8min
7min
36min
Pogledaj oglas →
707
/
735
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
707 €/m²
Trosoban
·
92 m²
·
Suteren
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
756
/
735
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
756 €/m²
86 m²
·
Suteren
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
1.4k
/
735
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
273.000 €
1.358 €/m²
Četvorosoban
·
201 m²
·
2/2 sprat
Subotica
›
Mali Bajmok
6min
8min
7min
37min
Pogledaj oglas →
471
/
735
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
471 €/m²
Dvosoban
·
85 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
470
/
735
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
134.000 €
470 €/m²
6 soba
·
285 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
1k
/
735
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
1.027 €/m²
Jednosoban
·
112 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330.000 €
797 €/m²
7 soba
·
414 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
938
/
735
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
225.000 €
938 €/m²
Petosoban
·
240 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
6min
8min
7min
37min
Pogledaj oglas →
500
/
735
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.990 €
500 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
9 €/m²
160 m²
·
Suteren
Subotica
›
Mali Bajmok
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2