Pronađeno
63
oglasa
Sačuvaj pretragu
567
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
567 €/m²
7 soba
·
150 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
1.4k
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
285.000 €
1.384 €/m²
Petosoban
·
206 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
714
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
73.500 €
714 €/m²
Četvorosoban
·
103 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
800
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
800 €/m²
Dvosoban
·
75 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
919
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
919 €/m²
Četvorosoban
·
136 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
12min
24min
29min
Pogledaj oglas →
625
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
29.990 €
625 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
864
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
864 €/m²
6 soba
·
220 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600.000 €
308 €/m²
1950 m²
·
Suteren
Subotica
›
Makova Sedmica
14min
24min
29min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
353 €/m²
170 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
400 €/m²
150 m²
4zida
600.000 €
600 €/m²
1000 m²
4zida
1.100.000 €
1.730 €/m²
636 m²
halooglasi
285.000 €
532 €/m²
Petosoban
·
536 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
905 €/m²
Četvorosoban
·
221 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
1.316 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
1/6 sprat
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
640
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
640 €/m²
Dvosoban
·
125 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
926
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
926 €/m²
Dvosoban
·
135 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.200 €
3 €/m²
400 m²
Subotica
›
Makova Sedmica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
70.000 €
158 €/m²
8 soba
·
444 m²
·
2. sprat
Subotica
›
Makova sedmica
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
1k
/
781
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
140.000 €
1.022 €/m²
Četvorosoban
·
137 m²
Subotica
›
Makova sedmica
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 4