Pronađeno
121
oglasa
Sačuvaj pretragu
4
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
4 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
2/4 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
9
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
9 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
2/8 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
34.800 €
1.200 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
7/9 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
989
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
265.000 €
989 €/m²
6 soba
·
268 m²
·
2. sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
768
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
73.000 €
768 €/m²
Trosoban
·
95 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.400 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
4/5 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170 €
6 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
1/9 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
5 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
2/6 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
550
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
550 €/m²
Trosoban
·
180 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
1/6 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.791 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
Prizemlje
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
1/4 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180 €
6 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
8/9 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
4
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180 €
4 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
5 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
4/5 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
26.000 €
867 €/m²
30 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
1.552 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
9/9 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
1.154 €/m²
Dvoiposoban
·
52 m²
·
4/4 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
93.000 €
1.192 €/m²
Troiposoban
·
78 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
48 m²
·
3/3 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 6 od 7