Pronađeno
121
oglasa
Sačuvaj pretragu
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
5 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
1/3 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
1.2k
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
1.218 €/m²
Četvorosoban
·
119 m²
·
3/4 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
3min
7min
3min
20min
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
360 €
7 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
3/3 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
3
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
380 €
3 €/m²
Trosoban
·
131 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
1k
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
1.000 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
1.2k
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
1.233 €/m²
Petosoban
·
146 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
4
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130 €
4 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
8/9 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
4min
5min
3min
12min
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
6 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
Suteren
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
3/3 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
1.354 €/m²
Jednosoban
·
48 m²
·
3/5 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
32 m²
·
3/3 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
287
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
74.999 €
287 €/m²
6 soba
·
261 m²
Subotica
›
Kertvaroš
3min
8min
6min
16min
Pogledaj oglas →
4
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120 €
4 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
5/9 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
4min
3min
2min
10min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
91.000 €
1.625 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
1/4 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
3min
8min
6min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
6 €/m²
36 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
1k
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
1.031 €/m²
Trosoban
·
65 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
6 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
5/6 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
1.3k
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
1.279 €/m²
172 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
2min
7min
3min
20min
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140 €
5 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
9/9 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
4min
3min
2min
10min
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
5 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
4/4 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 7