Pronađeno
121
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.6k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
1.607 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
1/3 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
3min
7min
3min
19min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
1.413 €/m²
Četvorosoban
·
92 m²
·
2/2 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.000 €
1.075 €/m²
Dvosoban
·
67 m²
·
Prizemlje
Subotica
›
Kertvaroš
4min
3min
4min
8min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
91.999 €
1.586 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
6/9 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
10min
3min
4min
8min
Pogledaj oglas →
1k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.000 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
9/10 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
3min
7min
3min
19min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
86.000 €
1.265 €/m²
Dvosoban
·
68 m²
Subotica
›
Kertvaroš
3min
8min
4min
20min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
1.831 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
1/3 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.277 €/m²
Četvorosoban
·
94 m²
·
2/2 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
2k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
2.000 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
1/3 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
4min
8min
4min
20min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.000 €
1.273 €/m²
Garsonjera
·
22 m²
·
Suteren
Subotica
›
Kertvaroš
3min
7min
3min
19min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.000 €
1.500 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
6/3 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
3min
7min
3min
20min
Pogledaj na:
4zida
nidax-nekretnine.rs
2k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.000 €
2.000 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
3/3 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
788
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
788 €/m²
Trosoban
·
66 m²
Subotica
›
Kertvaroš
2min
7min
3min
20min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
81.000 €
1.191 €/m²
Dvosoban
·
68 m²
·
Suteren
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.000 €
1.099 €/m²
Trosoban
·
71 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
76.000 €
1.434 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
3/3 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.500 €
1.607 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
2. sprat
Subotica
›
Kertvaroš
6min
2min
2min
29min
Pogledaj oglas →
1k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
53.000 €
1.000 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.000 €
1.687 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
2/10 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
3min
7min
3min
19min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
134.680 €
1.403 €/m²
Trosoban
·
96 m²
·
2/3 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
3min
8min
6min
16min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 7