Pronađeno
121
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.2k
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
660.000 €
2.200 €/m²
6 soba
·
300 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
2.5k
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
2.538 €/m²
Petosoban
·
65 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
911
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.000 €
911 €/m²
Trosoban
·
79 m²
·
9/10 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
794
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
794 €/m²
Dvosoban
·
107 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
825
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
189.000 €
825 €/m²
Petosoban
·
229 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
288.000 €
7.579 €/m²
Četvorosoban
·
38 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
559
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
559 €/m²
6 soba
·
161 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
1.3k
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
1.250 €/m²
Trosoban
·
92 m²
·
2/2 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
985
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
985 €/m²
Trosoban
·
132 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
1.7k
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
1.720 €/m²
Četvorosoban
·
93 m²
·
2/3 sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
842
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
842 €/m²
Petosoban
·
190 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
750
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.500 €
750 €/m²
Trosoban
·
110 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
889
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
889 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
556
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
556 €/m²
Trosoban
·
180 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
900
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
900 €/m²
Trosoban
·
110 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
805
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
198.000 €
805 €/m²
7 soba
·
246 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
565
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
565 €/m²
6 soba
·
230 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
787
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
787 €/m²
Jednosoban
·
108 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
952
/
985
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
952 €/m²
Trosoban
·
104 m²
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.000 €
816 €/m²
7 soba
·
343 m²
·
2. sprat
Subotica
›
Kertvaroš
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 7