Pronađeno
29
oglasa
Sačuvaj pretragu
804
/
833
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.000 €
804 €/m²
Trosoban
·
97 m²
Subotica
›
Ker
Pogledaj oglas →
1.1k
/
833
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
116.000 €
1.137 €/m²
Petosoban
·
102 m²
Subotica
›
Ker
Pogledaj oglas →
606
/
833
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
606 €/m²
Petosoban
·
165 m²
Subotica
›
Ker
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.350.000 €
666 €/m²
8 soba
·
2028 m²
Subotica
›
Ker
Pogledaj oglas →
344
/
833
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
32.000 €
344 €/m²
Trosoban
·
93 m²
Subotica
›
Ker
Pogledaj oglas →
434
/
833
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.000 €
434 €/m²
Četvorosoban
·
143 m²
Subotica
›
Ker
Pogledaj oglas →
1k
/
833
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
158.000 €
1.039 €/m²
Četvorosoban
·
152 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Ker
Pogledaj oglas →
654
/
833
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
654 €/m²
6 soba
·
130 m²
Subotica
›
Ker
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.500 €
6 €/m²
577 m²
·
2/2 sprat
Subotica
›
Ker
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
706
/
833
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
706 €/m²
Trosoban
·
85 m²
Subotica
›
Ker
Pogledaj oglas →
1.2k
/
833
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330.000 €
1.222 €/m²
6 soba
·
270 m²
Subotica
›
Ker
5min
5min
8min
18min
Pogledaj oglas →
950
/
833
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
950 €/m²
6 soba
·
179 m²
Subotica
›
Ker
Pogledaj oglas →
1.1k
/
833
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.098 €/m²
Petosoban
·
123 m²
·
3/4 sprat
Subotica
›
Ker
Pogledaj oglas →
353
/
833
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.500 €
353 €/m²
Dvosoban
·
112 m²
Subotica
›
Ker
7min
5min
8min
18min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400.000 €
615 €/m²
650 m²
Subotica
›
Ker
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500.000 €
833 €/m²
1800 m²
4zida
1.000.000 €
500 €/m²
2000 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Ker
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
375 €/m²
400 m²
4zida
78.000 €
1.322 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
2/3 sprat
Subotica
›
Ker
1min
1min
6min
18min
Pogledaj oglas →
6
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
6 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
3/3 sprat
Subotica
›
Ker
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2