Pronađeno
43
oglasa
Sačuvaj pretragu
574
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
574 €/m²
Četvorosoban
·
209 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
3.182 €/m²
Jednosoban
·
11 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.500 €
5 €/m²
542 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
993
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
993 €/m²
Četvorosoban
·
151 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Kelebija
4min
19min
1min
Pogledaj oglas →
462
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
462 €/m²
Dvosoban
·
130 m²
Subotica
›
Kelebija
4min
19min
1min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
327.500 €
1.733 €/m²
Trosoban
·
189 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
1.3k
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.288 €/m²
Jednosoban
·
66 m²
·
Suteren
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
620
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
620 €/m²
Trosoban
·
129 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
463
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
463 €/m²
Petosoban
·
270 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
593
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
593 €/m²
Jednosoban
·
59 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
284 €/m²
10 soba
·
563 m²
Subotica
›
Kelebija
4min
19min
1min
Pogledaj oglas →
679
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
57.000 €
679 €/m²
Četvorosoban
·
84 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
943
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
943 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
867
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
867 €/m²
Trosoban
·
150 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
809
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
809 €/m²
Jednosoban
·
68 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
795
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
795 €/m²
Jednosoban
·
44 m²
·
2/2 sprat
Subotica
›
Kelebija
4min
19min
1min
Pogledaj oglas →
846
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
846 €/m²
Četvorosoban
·
130 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
467
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.000 €
467 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
984 €/m²
305 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000.000 €
918 €/m²
1089 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 3