Pronađeno
43
oglasa
Sačuvaj pretragu
619
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.000 €
619 €/m²
63 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
493
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
493 €/m²
Trosoban
·
142 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
464
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
464 €/m²
Trosoban
·
140 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
691
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
199.000 €
691 €/m²
7 soba
·
288 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
1k
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.034 €/m²
Dvosoban
·
116 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
5k
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400.000 €
5.000 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
151
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
18.000 €
151 €/m²
Trosoban
·
119 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
684
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
684 €/m²
Dvosoban
·
76 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
694
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
46.500 €
694 €/m²
Dvosoban
·
67 m²
Subotica
›
Kelebija
4min
19min
1min
Pogledaj oglas →
831
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
54.000 €
831 €/m²
Dvosoban
·
65 m²
Subotica
›
Kelebija
4min
19min
1min
Pogledaj oglas →
780
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
780 €/m²
Trosoban
·
109 m²
Subotica
›
Kelebija
4min
19min
1min
Pogledaj oglas →
1k
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
1.000 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
633
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
38.000 €
633 €/m²
Jednosoban
·
60 m²
Subotica
›
Kelebija
4min
19min
1min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
3.088 €/m²
Četvorosoban
·
68 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
625
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
625 €/m²
Četvorosoban
·
128 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
581
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
581 €/m²
Četvorosoban
·
129 m²
Subotica
›
Kelebija
4min
19min
1min
Pogledaj oglas →
476
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
476 €/m²
Trosoban
·
147 m²
·
Suteren
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
500
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
500 €/m²
Četvorosoban
·
140 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
537
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
537 €/m²
Petosoban
·
149 m²
Subotica
›
Kelebija
4min
19min
1min
Pogledaj oglas →
985
/
691
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
985 €/m²
Dvosoban
·
66 m²
Subotica
›
Kelebija
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 3