Pronađeno
10
halooglasi
510.000 €
307 €/m²
1659 m²
Subotica
›
Hajdukovo
Pogledaj oglas →
491
/
351
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
27.000 €
491 €/m²
55 m²
Subotica
›
Hajdukovo
Pogledaj oglas →
519
/
351
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
27.000 €
519 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
Subotica
›
Hajdukovo
Pogledaj oglas →
889
/
351
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
889 €/m²
Trosoban
·
90 m²
Subotica
›
Hajdukovo
Pogledaj oglas →
317
/
351
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
38.000 €
317 €/m²
Petosoban
·
120 m²
Subotica
›
Hajdukovo
Pogledaj oglas →
351
/
351
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
27.000 €
351 €/m²
77 m²
Subotica
›
Hajdukovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550 €
1 €/m²
413 m²
Subotica
›
Hajdukovo
Pogledaj oglas →
806
/
351
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
806 €/m²
Dvosoban
·
93 m²
Subotica
›
Hajdukovo
Pogledaj oglas →
269
/
351
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.000 €
269 €/m²
Trosoban
·
104 m²
Subotica
›
Hajdukovo
10min
27min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
250 €/m²
6 soba
·
400 m²
Subotica
›
Hajdukovo