Pronađeno
45
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.1k
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.122 €/m²
Četvorosoban
·
107 m²
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
430
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
430 €/m²
7 soba
·
151 m²
4zida
400 €
8 €/m²
50 m²
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
574
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
574 €/m²
6 soba
·
296 m²
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
1.3k
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
1.278 €/m²
Trosoban
·
90 m²
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
680
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.000 €
680 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
469
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
469 €/m²
11 soba
·
213 m²
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
1.2k
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
1.182 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
5/5 sprat
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
679
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
679 €/m²
12 soba
·
184 m²
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
1.1k
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.000 €
1.136 €/m²
Četvorosoban
·
81 m²
·
6/7 sprat
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
561
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
561 €/m²
Trosoban
·
98 m²
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
344 €/m²
407 m²
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
575
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
69.000 €
575 €/m²
Trosoban
·
120 m²
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.744 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
Suteren
Subotica
›
Gat
3min
2min
4min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.500 €
1.894 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
Suteren
Subotica
›
Gat
3min
2min
4min
23min
Pogledaj oglas →
4
/
4
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
4 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
Suteren
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
5
/
4
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280 €
5 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Gat
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2
/
4
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79 €
2 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
Subotica
›
Gat
1min
5min
4min
24min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.500 €
1.097 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
Subotica
›
Gat
3min
2min
4min
23min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
2.211 €/m²
Trosoban
·
95 m²
Subotica
›
Gat
4min
3min
4min
23min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 3