Pronađeno
45
halooglasi
130.000 €
839 €/m²
155 m²
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
975
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
975 €/m²
Petosoban
·
118 m²
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
852
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
852 €/m²
Četvorosoban
·
88 m²
·
Suteren
Subotica
›
Gat
3min
2min
4min
23min
Pogledaj oglas →
863
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
215.000 €
863 €/m²
Petosoban
·
249 m²
Subotica
›
Gat
3min
2min
4min
23min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
1.288 €/m²
Petosoban
·
132 m²
Subotica
›
Gat
3min
2min
4min
23min
Pogledaj oglas →
524
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.000 €
524 €/m²
Četvorosoban
·
227 m²
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
692
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.000 €
692 €/m²
Trosoban
·
120 m²
Subotica
›
Gat
4min
3min
5min
17min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.053 €/m²
6 soba
·
114 m²
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
438
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
438 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
3k
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
225.000 €
3.000 €/m²
Trosoban
·
75 m²
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
1.1k
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
1.092 €/m²
Trosoban
·
174 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Gat
3min
2min
4min
23min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.129 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
5/5 sprat
Subotica
›
Gat
3min
2min
4min
23min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
1.624 €/m²
Trosoban
·
117 m²
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
583
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
583 €/m²
6 soba
·
206 m²
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
1.4k
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
1.404 €/m²
7 soba
·
89 m²
·
2/2 sprat
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
738
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
738 €/m²
Trosoban
·
122 m²
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
1.3k
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
167.000 €
1.295 €/m²
Petosoban
·
129 m²
Subotica
›
Gat
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
382
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
382 €/m²
7 soba
·
170 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
706
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.000 €
706 €/m²
Četvorosoban
·
126 m²
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
393
/
919
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
393 €/m²
Dvosoban
·
89 m²
Subotica
›
Gat
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 3