Pronađeno
40
oglasa
Sačuvaj pretragu
600
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
36.000 €
600 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
Subotica
›
Dudova Šuma
4min
3min
6min
4min
Pogledaj oglas →
453
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.000 €
453 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
·
Suteren
Subotica
›
Dudova Šuma
Pogledaj oglas →
718
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
84.000 €
718 €/m²
Četvorosoban
·
117 m²
Subotica
›
Dudova Šuma
Pogledaj oglas →
577
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
577 €/m²
Trosoban
·
130 m²
Subotica
›
Dudova Šuma
Pogledaj oglas →
269
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
269 €/m²
6 soba
·
279 m²
Subotica
›
Dudova Šuma
Pogledaj oglas →
763
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.000 €
763 €/m²
Četvorosoban
·
156 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Dudova Šuma
Pogledaj oglas →
957
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
178.000 €
957 €/m²
Četvorosoban
·
186 m²
Subotica
›
Dudova Šuma
Pogledaj oglas →
616
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
616 €/m²
Četvorosoban
·
138 m²
Subotica
›
Dudova Šuma
Pogledaj oglas →
377
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.700 €
377 €/m²
Trosoban
·
132 m²
Subotica
›
Dudova Šuma
Pogledaj oglas →
573
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
573 €/m²
Petosoban
·
157 m²
Subotica
›
Dudova Šuma
Pogledaj oglas →
938
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
938 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
9/10 sprat
Subotica
›
Dudova Šuma
Pogledaj oglas →
370
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
37.000 €
370 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Subotica
›
Dudova Šuma
Pogledaj oglas →
904
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
188.000 €
904 €/m²
Četvorosoban
·
208 m²
Subotica
›
Dudova Šuma
Pogledaj oglas →
550
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.000 €
550 €/m²
Petosoban
·
160 m²
Subotica
›
Dudova Šuma
Pogledaj oglas →
703
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
703 €/m²
Četvorosoban
·
185 m²
Subotica
›
Dudova Šuma
4min
3min
6min
4min
Pogledaj oglas →
705
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
705 €/m²
6 soba
·
220 m²
Subotica
›
Dudova Šuma
Pogledaj oglas →
1.5k
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
1.458 €/m²
Četvorosoban
·
240 m²
Subotica
›
Dudova Šuma
Pogledaj oglas →
561
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
37.000 €
561 €/m²
Dvosoban
·
66 m²
Subotica
›
Dudova Šuma
Pogledaj oglas →
884
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
884 €/m²
Četvorosoban
·
112 m²
Subotica
›
Dudova Šuma
Pogledaj oglas →
930
/
703
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
173.000 €
930 €/m²
Četvorosoban
·
186 m²
Subotica
›
Dudova Šuma
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2