Pronađeno
8
halooglasi
6.250 €
3 €/m²
2500 m²
Subotica
›
Đurđin
Pogledaj oglas →
443
/
463
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
43.000 €
443 €/m²
Trosoban
·
97 m²
Subotica
›
Đurđin
4min
5min
Pogledaj oglas →
222
/
463
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
222 €/m²
Petosoban
·
270 m²
Subotica
›
Đurđin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
233 €/m²
Dvosoban
·
430 m²
Subotica
›
Đurđin
Pogledaj oglas →
500
/
463
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
500 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
Subotica
›
Đurđin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
480.000 €
1.188 €/m²
404 m²
Subotica
›
Đurđin
Pogledaj oglas →
483
/
463
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
56.000 €
483 €/m²
Trosoban
·
116 m²
Subotica
›
Đurđin
9min
10min
Pogledaj oglas →
491
/
463
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
57.000 €
491 €/m²
Četvorosoban
·
116 m²
Subotica
›
Đurđin