Pronađeno
121
oglasa
Sačuvaj pretragu
4
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120 €
4 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
3/6 sprat
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
6 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
Subotica
›
Centar 3
4min
1min
1min
3min
Pogledaj oglas →
4
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
4 €/m²
Jednosoban
·
57 m²
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
695
/
892
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.000 €
695 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Subotica
›
Centar 3
5min
7min
5min
12min
Pogledaj oglas →
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
6 €/m²
Garsonjera
·
32 m²
·
1/5 sprat
Subotica
›
Centar 3
2min
7min
5min
13min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
380.000 €
2.484 €/m²
Trosoban
·
153 m²
·
Prizemlje
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
550.000 €
625 €/m²
880 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
5
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
5 €/m²
Dvoiposoban
·
69 m²
·
2/7 sprat
Subotica
›
Centar 3
2min
3min
1min
9min
Pogledaj oglas →
5
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
5 €/m²
Dvosoban
·
86 m²
·
1/6 sprat
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
9
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260 €
9 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180 €
8 €/m²
Garsonjera
·
22 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
7 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
1/5 sprat
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
8 €/m²
Garsonjera
·
20 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
7 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
3/5 sprat
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
8 €/m²
Garsonjera
·
32 m²
·
4/6 sprat
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.700 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
Prizemlje
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
5
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
5 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
792
/
892
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
792 €/m²
7 soba
·
260 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
1.1k
/
892
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
174.900 €
1.100 €/m²
Trosoban
·
159 m²
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 6 od 7