Pronađeno
121
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
66.080 €
1.786 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
·
6/5 sprat
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.692 €
1.854 €/m²
Trosoban
·
57 m²
·
2/10 sprat
Subotica
›
Centar 3
5min
6min
5min
12min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
96.343 €
1.661 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
2/10 sprat
Subotica
›
Centar 3
5min
6min
5min
12min
Pogledaj oglas →
721
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
721 €/m²
Trosoban
·
111 m²
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
2.361 €/m²
Trosoban
·
72 m²
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
81.000 €
1.800 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
2.031 €/m²
Trosoban
·
64 m²
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.999 €
2.031 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
1/5 sprat
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.761 €
1.843 €/m²
Trosoban
·
59 m²
·
2/10 sprat
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
101.194 €
1.659 €/m²
Trosoban
·
61 m²
·
2/5 sprat
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.000 €
1.580 €/m²
Dvosoban
·
69 m²
·
2/10 sprat
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.000 €
1.922 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
3. sprat
Subotica
›
Centar 3
5min
6min
4min
16min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.000 €
1.600 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
1/3 sprat
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
1.742 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
2/10 sprat
Subotica
›
Centar 3
5min
6min
5min
12min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
2.258 €/m²
Jednoiposoban
·
31 m²
·
3/7 sprat
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.250 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
5/8 sprat
Subotica
›
Centar 3
3min
5min
2min
9min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
93.000 €
1.476 €/m²
Dvosoban
·
63 m²
·
2/5 sprat
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.000 €
2.078 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
5/5 sprat
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
490 €
7 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
4/5 sprat
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
9
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
Prizemlje
Subotica
›
Centar 3
3min
3min
1min
10min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 7