Pronađeno
121
oglasa
Sačuvaj pretragu
817
/
892
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.000 €
817 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
1.3k
/
892
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
1.269 €/m²
Četvorosoban
·
134 m²
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
399.500 €
916 €/m²
8 soba
·
436 m²
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
1k
/
892
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.007 €/m²
Trosoban
·
149 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
900
/
892
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
900 €/m²
Dvosoban
·
100 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
813
/
892
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
813 €/m²
Četvorosoban
·
160 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Centar 3
4min
6min
5min
12min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
892
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
1.101 €/m²
Trosoban
·
159 m²
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
1.9k
/
892
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270.000 €
1.901 €/m²
Petosoban
·
142 m²
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.275.000 €
2.758 €/m²
6 soba
·
825 m²
Subotica
›
Centar 3
5min
5min
2min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.680 €
8 €/m²
335 m²
·
1/2 sprat
Subotica
›
Centar 3
4zida
250 €
9 €/m²
27 m²
·
1/3 sprat
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.350 €
7 €/m²
335 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.345 €
7 €/m²
335 m²
·
1/2 sprat
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
902 €/m²
8 soba
·
388 m²
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
8 €/m²
76 m²
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
883
/
892
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.000 €
883 €/m²
6 soba
·
180 m²
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
490 €
2 €/m²
200 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
350 €/m²
6 soba
·
343 m²
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
675 €/m²
6 soba
·
326 m²
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
955.000 €
955 €/m²
1000 m²
Subotica
›
Centar 3
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 7