Pronađeno
82
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.5k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
1.500 €/m²
Četvorosoban
·
60 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
84.150 €
1.870 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
5/5 sprat
Subotica
›
Centar 2
5min
6min
5min
12min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.200 €
1.763 €/m²
Trosoban
·
54 m²
·
3/6 sprat
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
1.215 €/m²
Trosoban
·
181 m²
·
2. sprat
Subotica
›
Centar 2
1min
3min
1min
13min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.692 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.207 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 2
3min
2min
2min
13min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.440 €
1.870 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Centar 2
4min
8min
5min
16min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.470 €
1.889 €/m²
Trosoban
·
59 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Centar 2
4min
8min
5min
16min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.349 €
1.934 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
2. sprat
Subotica
›
Centar 2
4min
8min
5min
16min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.407 €
1.928 €/m²
Dvosoban
·
36 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Centar 2
4min
8min
5min
16min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.927 €
1.923 €/m²
Jednosoban
·
27 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Centar 2
4min
8min
5min
16min
Pogledaj oglas →
880
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
73.000 €
880 €/m²
Četvorosoban
·
83 m²
·
4/4 sprat
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
267.500 €
1.820 €/m²
Trosoban
·
147 m²
·
1/3 sprat
Subotica
›
Centar 2
3min
2min
2min
8min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
199.999 €
2.299 €/m²
Trosoban
·
87 m²
·
1/4 sprat
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
8 €/m²
130 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
354
/
846
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
354 €/m²
Petosoban
·
198 m²
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
8
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
8 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
Prizemlje
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
5 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
2/4 sprat
Subotica
›
Centar 2
4min
1min
1min
16min
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
6 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
6 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
1/4 sprat
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 5