Pronađeno
82
4zida
900 €
8 €/m²
114 m²
Subotica
›
Centar 2
2min
3min
1min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.800 €
7 €/m²
270 m²
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
7 €/m²
90 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
1.1k
/
846
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.500 €
1.096 €/m²
Četvorosoban
·
141 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
1.2k
/
846
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
1.161 €/m²
Trosoban
·
112 m²
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
781
/
846
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
781 €/m²
6 soba
·
192 m²
Subotica
›
Centar 2
2min
3min
1min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
360.000 €
600 €/m²
600 m²
Subotica
›
Centar 2
2min
4min
2min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500.000 €
1.071 €/m²
1400 m²
Subotica
›
Centar 2
4zida
68.000 €
1.193 €/m²
57 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 2
4min
2min
1min
10min
4zida
79.000 €
1.129 €/m²
70 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.650.000 €
1.074 €/m²
1536 m²
·
3/3 sprat
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
589
/
846
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
56.000 €
589 €/m²
Dvosoban
·
95 m²
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
96.950 €
1.347 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
2/5 sprat
Subotica
›
Centar 2
5min
2min
4min
18min
Pogledaj oglas →
2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
91.000 €
1.978 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
2/4 sprat
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
1.972 €/m²
Jednoiposoban
·
71 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.596 €/m²
Četvorosoban
·
94 m²
·
1/2 sprat
Subotica
›
Centar 2
2min
3min
1min
13min
Pogledaj oglas →
842
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
842 €/m²
Četvorosoban
·
196 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.500 €
1.375 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
2/5 sprat
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.000 €
1.417 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
929
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.000 €
929 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
Prizemlje
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 5