Pronađeno
82
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.3k
/
846
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.264 €/m²
Četvorosoban
·
87 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
605
/
846
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
605 €/m²
Trosoban
·
157 m²
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
418
/
846
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
56.000 €
418 €/m²
Dvosoban
·
134 m²
Subotica
›
Centar 2
2min
3min
1min
13min
Pogledaj oglas →
864
/
846
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
864 €/m²
Četvorosoban
·
110 m²
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
917
/
846
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
917 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
3/5 sprat
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
980
/
846
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
247.000 €
980 €/m²
6 soba
·
252 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
537
/
846
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
22.000 €
537 €/m²
Jednosoban
·
41 m²
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
846
/
846
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
846 €/m²
Trosoban
·
117 m²
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
928
/
846
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
928 €/m²
Petosoban
·
97 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Centar 2
2min
3min
1min
13min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
846
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
43.000 €
1.194 €/m²
Dvosoban
·
36 m²
·
6/6 sprat
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
862
/
846
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
137.000 €
862 €/m²
Trosoban
·
159 m²
Subotica
›
Centar 2
1min
3min
2min
12min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
846
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.154 €/m²
Petosoban
·
130 m²
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
954 €/m²
Petosoban
·
367 m²
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.1k
/
846
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.064 €/m²
Četvorosoban
·
141 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
370
/
846
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
370 €/m²
Trosoban
·
135 m²
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
698
/
846
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
698 €/m²
Trosoban
·
215 m²
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
494
/
846
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
494 €/m²
Trosoban
·
172 m²
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
4 €/m²
38 m²
Subotica
›
Centar 2
2min
3min
1min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170 €
5 €/m²
32 m²
·
Prizemlje
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
3 €/m²
110 m²
Subotica
›
Centar 2
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 5