Pronađeno
279
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.3k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
245.000 €
1.269 €/m²
Četvorosoban
·
193 m²
·
5/5 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
2.051 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.760 €
1.760 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
1/5 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
168.960 €
1.760 €/m²
Četvorosoban
·
96 m²
·
4/5 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
142.560 €
1.760 €/m²
Dvosoban
·
81 m²
·
4/5 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
1.096 €/m²
Trosoban
·
94 m²
·
2/2 sprat
Subotica
›
Centar 1
1min
5min
1min
7min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
1.800 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
5 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
Subotica
›
Centar 1
3min
1min
1min
12min
Pogledaj oglas →
2
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
2 €/m²
Petosoban
·
198 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280 €
5 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
6/6 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
10
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
10 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
1/3 sprat
Subotica
›
Centar 1
2min
5min
1min
6min
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
6 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
2/6 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
11
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
11 €/m²
Dvoiposoban
·
89 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
13
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
13 €/m²
Trosoban
·
77 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
4
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
4 €/m²
Trosoban
·
82 m²
·
2/2 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
4
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280 €
4 €/m²
Dvosoban
·
68 m²
·
7/8 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
6 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
2/4 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
4
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
4 €/m²
Trosoban
·
94 m²
·
4/4 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
5 €/m²
Dvosoban
·
65 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 1