Pronađeno
279
4zida
165.000 €
1.500 €/m²
110 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
650.000 €
994 €/m²
654 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
1.522 €/m²
23 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.400.000 €
1.273 €/m²
1100 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
329.400 €
1.144 €/m²
288 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
1.190 €/m²
42 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.000 €
1.318 €/m²
148 m²
·
1/3 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.087 €/m²
138 m²
·
1/5 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.700 €
997 €/m²
91 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
238.700 €
1.212 €/m²
197 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
6 €/m²
Četvorosoban
·
95 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
360.000 €
1.895 €/m²
Četvorosoban
·
190 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.000 €
1.495 €/m²
Četvorosoban
·
93 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
112.800 €
1.200 €/m²
Trosoban
·
94 m²
·
2/2 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
54.000 €
1.385 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
2/2 sprat
Subotica
›
Centar 1
9min
3min
6min
9min
Pogledaj oglas →
977
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
977 €/m²
Petosoban
·
133 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
960
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
960 €/m²
Petosoban
·
198 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Centar 1
2min
5min
1min
6min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
1.800 €/m²
Trosoban
·
100 m²
·
1/2 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
86.400 €
1.350 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
Subotica
›
Centar 1
2min
1min
1min
2min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.500 €
1.266 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 14