Pronađeno
279
4zida
600 €
7 €/m²
86 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.500 €
14 €/m²
175 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
8 €/m²
131 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
7 €/m²
64 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
4 €/m²
278 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
7 €/m²
68 m²
·
2. sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.700 €
4 €/m²
420 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
5 €/m²
85 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
9 €/m²
34 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
608
/
906
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
48.000 €
608 €/m²
Trosoban
·
79 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
1.1k
/
906
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.116 €/m²
Trosoban
·
121 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
703
/
906
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
703 €/m²
7 soba
·
192 m²
Subotica
›
Centar 1
3min
5min
1min
7min
Pogledaj oglas →
650
/
906
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
162.500 €
650 €/m²
8 soba
·
250 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
787 €/m²
89 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.000 €
1.647 €/m²
17 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
958 €/m²
261 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
1.017 €/m²
172 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.000 €
2.909 €/m²
44 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
1.587 €/m²
126 m²
·
Prizemlje
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
1.634 €/m²
101 m²
·
2/2 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 14