Pronađeno
279
oglasa
Sačuvaj pretragu
4
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170 €
4 €/m²
Jednosoban
·
48 m²
·
3/3 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
8
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
560 €
8 €/m²
Dvosoban
·
72 m²
·
2/5 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
6 €/m²
Trosoban
·
85 m²
·
2/4 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
10
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
10 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/5 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
3
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120 €
3 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
3
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130 €
3 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
2/3 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210 €
5 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
2/4 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
3
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
3 €/m²
Dvosoban
·
66 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
380 €
7 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
4/5 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
4
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
4 €/m²
Trosoban
·
107 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
1.4k
/
906
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
1.418 €/m²
Trosoban
·
67 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
122.660 €
1.658 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
5/5 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
156.000 €
2.000 €/m²
Dvosoban
·
78 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
1.124 €/m²
Troiposoban
·
89 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 1
3min
5min
1min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
1.284 €/m²
148 m²
·
1/4 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600.000 €
952 €/m²
630 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
4
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
4 €/m²
Dvosoban
·
71 m²
·
1/2 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
5 €/m²
Trosoban
·
99 m²
·
2/3 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj na:
4zida
bmnekretnine.rs
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320 €
6 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
5/5 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 14 od 14